YÜZME HAVUZU KİMYASALLARI - ARKUR SU ARITMA SİSTEMLERİ

ARKUR SU ARITMA
Title
İçeriğe git

YÜZME HAVUZU KİMYASALLARI

ÜRÜNLERİMİZ BİLGİ
YÜZME HAVUZU TEMİZLEME VE BAKIM KİMYASALLARI
SIVI KLOR
Kullanım Amacı: Yüzme havuzu, jakuzi, içme ve kullanma sularında, bakteri, virüs, mantar, yosun ve mikroorganizmalarla, inorganik kirliliğin bertaraf edilmesi için kullanılır.Suyun temiz, berrak ve hijyenik kalmasını sağlar.
Kullanım Şekli: Otomatik ya da manuel olarak dozajlanır.
GRANÜL KLOR
Kullanım Amacı: Yüzme havuzu ve jakuzi sularındaki bakteri, virüs, mantar, yosun ve mikroorganizmalarla, inorganik kirliliğin bertaraf edilmesi için kullanılır.Suyun temiz, berrak ve hijyenik kalmasını sağlar.Suyun pH değerini etkilemez.Stabilizatör içeren formülüyle UV ışınlarının meydana getirebileceği aktivite kaybı önlenir.
Kullanım Şekli: Otomatik ya da manuel olarak dozajlanır.
Başlangıçta veya havuzda yosun oluşumu varsa şok uygulama tavsiye edilir.
TABLET KLOR
Kullanım Amacı: Yüzme havuzu ve jakuzi sularındaki bakteri, virüs, mantar, yosun ve mikroorganizmalarla, inorganik kirliliğin bertaraf edilmesi için kullanılır.Suyun temiz, berrak ve hijyenik kalmasını sağlar.Özellikle sıcak iklimlerde, aqua parklarda ve özel havuzlarda uzun süreli dezenfeksiyon için tercih edilir.
Kullanım Şekli: 1-3 mg/lt serbest klor seviyesi için 30m3 suya haftada bir 1 adet 200 gr.lık MRD-Treat® 5130 tablet skimmer veya klorinatör yardımıyla ilave edilmelidir
HIZLI ÇÖKTÜRÜCÜ, TOPAKLAYICI
Kullanım Amacı: Sudaki kolloidal kirliliğin ve yüzen partiküllerin dibe çökmesi ve/veya filtrelerde tutulmasını bu sayede suyun berrak ve temiz kalmasını sağlar.
Kullanım Şekli: Havuz suyuna homojen dağıtılarak doze edilir.Yeterli sirkülasyon sağlandıktan sonra pompa kapatılır ve havuz suyu birkaç saat dinlendirilir.Dibe çöken topaklar dip süpürgesi ile uzaklaştırılır, daha ince parçacıklar filtrede tutulur.
PARLATICI & SÜREKLİ TEMİZLEYİCİ
Kullanım Amacı: Sudaki bulanıklığı giderir, kolloidal partikülleri tutar, yosun öldürücü etkisi vardır.  Havuz suyunun berrak ve temiz kalmasını sağlar.
Kullanım Şekli: Haftada 1-2 kez suya homojen bir şekilde farklı noktalardan eklenir.
ADRES: Nilüfer Köyü.Nilüfer caddesi no: 58 /A
Osmangazi /BURSA

İŞ TELEFON & FAX NO : (0224)548-00-36

GSM (CEP TEL) NO: (530) 349-25-86

EMAİL-1 : arkursuaritma@hotmail.com  
EMAİL-2 : info@arkursuaritma.com  
İçeriğe dön